Pažangiausi chemijos produktai elektronikos

 

pramonei ir paviršiaus apdailai

Sveiki atvykę į kompanijos 梅高美集团 atstovybę Lietuvoje

Kompanija 梅高美集团 užima vieną iš pirmųjų vietų pasaulyje specifinių chemijos produktų, įrengimų, paslaugų bei originalių sprendimų spausdinto montažo plokščių, mikroschemų ir puslaidininkių gamybai, o taip pat dekoratyvinių bei funkcinių dangų, skirtų paviršiaus apdailai ir apsaugai, nusodinimui.

Kaip 梅高美集团 suvokiamas vystymosi tvarumas? Tai – atsakingas požiūris į aplinkos apsaugą, socialinė atsakomybė, aišku, ir aukšti ekonominiai rodikliai. 梅高美集团 savo klientams tiekia aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas, visada stengiasi rasti ir pasiūlyti geriausius sprendimus esant specifiniams reikalavimams ir poreikiams. 梅高美集团 visada atsiliepia į klientų poreikius, pastoviai tikrina, tobulina produktus, kelia paslaugų kokybę, kuria naujausias technologijas ir pažangiausius gamybos procesus. Tai leidžia garantuoti aukštą kokybę, saugumą bei diegti inovacijas visose produktų kūrimo, gamybos ir platinimo pakopose.

UAB 梅高美集团-Chemeta (Lietuvoje) tiekia produktus, diegia procesus bei teikia paslaugas klientams Rusijoje, Baltarusijoje ir Baltijos valstybėse.

„Mes labai daug dėmesio skiriame klientų poreikiams ir norams įgyvendinti. Kompanija 梅高美集团 nuolat tikrina, kontroliuoja ir gerina produktų bei serviso kokybę, diegia naujas technologijas, užtikrinančias kokybišką gamybą, efektyvų energijos naudojimą, gamybos procesų saugumą bei inovacijas visose produkto kūrimo, gamybos ir platinimo stadijose.“

Gražina Kontrimavičiūtė
UAB 梅高美集团-Chemeta generalinė direktorė

Produktų paskirtis

Dangų nusodinimui skirti chemikalai

>Daugiau informacijos apie mūsų produktus bei serviso galimybes galite rasti apsilankę mūsų kompanijos pasauliniame tinklalapyje (anglų k.)

Kontaktai

Lithuania

Vilnius

  • Sales office

UAB 梅高美集团-Chemeta
Konstitucijos pr. 7
LT-09308 Vilnius
Lietuva

Tel.: +370 5 272 93 56
Fax.: +370 5 272 93 80
Local information

Generalinis direktorius

Gražina Kontrimavičiūtė
Tel.: + 370 5 272 93 68
El.paštas: Grazina.Kontrimaviciute@racecraftseats.com

Lithuania

Verslo plėtros direktorius

Dr. Jaroslaw Rozwadowski
Tel.: + 48 61 662 27 35
El.paštas: Jaroslaw.Rozwadowski@racecraftseats.com

Pardavimų vadovas

Dr. Petras Juzikis
Tel.: + 370 5 272 93 56
El.paštas: Petras.Juzikis@racecraftseats.com

Parašykite mums
    Įvesdami savo elektroninio pašto adresą, Jūs tuo pačiu patvirtinate sutikimą gauti atsakymą elektroniniu paštu.

    Output